You are here: Home Ανακοινώσεις Προκήρυξη ∆ιαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών/τριών Ανωτάτων Στρατιωτικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων ΑΣΕΙ, ΣΣΕ,ΣΝ∆,ΣΙ,ΣΣΑΣ,ΣΑΝ και των Ανωτέρων Στρατιωτικών Σχολών Υπαξιωματικών ΑΣΣΥ,ΣΜΥ,ΣΜΥΝ και ΣΜΥΑ.

Διαβάστε την προκήρυξη ∆ιαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών/τριών Ανωτάτων Στρατιωτικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (ΑΣΕΙ), [Ευελπίδων (ΣΣΕ), Ναυτικών ∆οκίμων (ΣΝ∆), Ικάρων (ΣΙ), Αξιωματικών Σωμάτων (ΣΣΑΣ), Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)] και των Ανωτέρων Στρατιωτικών Σχολών Υπαξιωματικών (ΑΣΣΥ), [Στρατού Ξηράς (ΣΜΥ), Πολεμικού Ναυτικού (ΣΜΥΝ) και Πολεμικής Αεροπορίας (ΣΜΥΑ)] ΕΔΩ.