You are here: Home Πανελλήνιες Ανακοίνωση για τους απόφοιτους που επιθυμούν να υποβάλουν Αίτηση-Δήλωση συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2022

Οι απόφοιτοι που επιθυμούν να υποβάλλουν Αίτηση-Δήλωση συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2022,στο 4ο ΓΕΛ Γαλατσίου, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά με το σχολείο (210-2221000) για ραντεβού.

• Σύμφωνα με την Εγκύκλιο Φ251/ 155274   /Α5 (30/11/21) και το Δελτίο Τύπου του ΥΠΑΙΘ, οι απόφοιτοι ή εξουσιοδοτημένοι εκπρόσωποί τους θα εισέρχονται στη σχολική μονάδα κατόπιν υποχρεωτικής επίδειξης κατά την είσοδό τους : ] πιστοποιητικού εμβολιασμού, ή [β] πιστοποιητικού νόσησης, ή [γ] βεβαίωσης αρνητικού διαγνωστικού ελέγχου για κορονοϊό COVID-19 (PCR προ 72 ωρών ή rapid test προ 48 ωρών).

Η Αίτηση-Δήλωση των αποφοίτων συνοδεύεται υποχρεωτικά από:

• Ευκρινές φωτοαντίγραφο του τίτλου απόλυσης σχολείου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και την επίδειξη ταυτότητας/διαβατηρίου ή άλλου επίσημου εγγράφου αποδεικτικού της ταυτοπροσωπίας τους , προκειμένου να ελεγχθεί η ορθή καταχώριση των στοιχείων.
  • 1 φωτογραφία ταυτότητας
  • Το Δελτίο Εξεταζομένου Πανελλαδικών Εξετάσεων (αν είναι διαθέσιμο) από την τελευταία φορά που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.